09
maj

Prezentacja nowej kolekcji mebli biurowych

Tegoroczny maj był dla nas szczególnym miesiącem. Oprócz realizacji bardzo ciekawych projektów mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez jednego z naszych partnerów, firmę Mebelux. Wydarzenie odbyło się w województwie warmińsko-mazurskim. Celem spotkania było przedstawienie nowej kolekcji mebli biurowych. Ich idea stworzenia została zaczerpnięta z następującego cytatu:
„Szczęście człowieka nie jest uwarunkowane wielkimi sprawami, ale małymi szczęśliwymi okolicznościami, które mają miejsce na co dzień”.
Meik Wiking – Hygge. Klucz do szczęścia
Te wartościowa słowa nie tylko odnoszą się do naszej codzienności, skłaniając nas do refleksji nad własnym życiem, priorytetami, które stawiamy każdego dnia oraz problemami z którymi często się zmagamy, ale również znajdują swoje zastosowanie w designie. Piękno tkwi w szczegółach, funkcjonalności oraz charakterze pomieszczenia, który łatwo jest nadać, kiedy znana jest nam grupa docelowa. W przypadku mebli oferowanych przez naszego partnera, kolekcja dedykowana jest nowoczesnym biurom utrzymanym w przyjaznym klimacie, co świetnie wpisuje się w dzisiejszy trend dotyczący aranżacji przestrzeni komercyjnych. Zwiększanie efektywności pracy poprzez tworzenie domowego, przyjaznego klimatu to częste działanie stosowane przez dzisiejszych przedsiębiorców. Ponadto, pożądane są proste, ciekawe rozwiązania, a przede wszystkim modułowe kompozycje, które pozwalają nie tylko na sprawny montaż i demontaż, ale i tak jak w domu, szybką rearanżację przestrzeni. Przyznajemy, że idee naszego partnera chętnie spotykają się z oczekiwaniami naszych klientów.
Jako goście, mieliśmy do dyspozycji wspaniale przygotowany SHOWROOM, w którym poszczególne meble mogliśmy obejrzeć, sprawdzić pod kątem funkcjonalności i wykonania oraz przetestować. Otrzymaliśmy również techniczny pakiet informacji dzięki wyczerpującej prezentacji, która przybliżyła nam proces produkcji oraz montażu. Mamy nadzieję, że kolekcja spodoba się równie bardzo Państwu jak i Nam.