25
maj

Showroom w wieżowcu Skyliner

Mięliśmy ogromną przyjemność zaprojektowania i wyposażenia reprezentacyjnego showroomu budynku Skyliner, który znajduje się na 23. piętrze wieżowca z widokiem na Rondo Daszyńskiego. Jest to przedsmak całej powierzchni, która już niebawem zostanie przekazana do dyspozycji najemców. Biurowiec Skyliner, realizowany przez spółkę Karimpol, mieści się na warszawskiej Woli. Budynek zaoferuje najemcom ok. 1.400 mkw. przestrzeni biurowej, na każdej z 30 kondygnacji.

Showroom, o łącznej powierzchni 120 mkw, dzieli się na trzy powierzchnie strefę wejściową, gabinet oraz salę konferencyjną. Zaproponowaliśmy pełne wyposażenie od wykładzin po meble i elementy dekoracyjne. Zainstalowane zostały trzy kolekcje producenta wykładzin Tarkett, od geometrycznych kształtów po fakturalne wzory, zgodnie z panującym trendem bliskości z naturą.

Na powierzchni sali konferencyjnej oraz gabinetu zaprezentowaliśmy dwie najnowsze kolekcje firmy Mebelux, z którą współpracujemy od wielu lat. Efekt nowoczesnego gabinetu z domowym klimatem osiągnęliśmy dzięki kolekcji mebli Aske. Proste formy i spokojna kolorystyka zostały ożywione intensywnymi akcentami kolorystycznymi.

Sala konferencyjna zaprojektowana została w duchu industrialnym, który od dłuższego czasu króluje zarówno we wnętrzach biurowych jak i prywatnych. Cechujący kolekcję minimalizm oraz surowa forma zostały ocieplone poprzez elementy jasnego drewna.

Minimalistyczne, a zarazem funkcjonalne rozwiązania idealnie wpisują się w aktualne trendy. Proste formy oraz spójna kolorystyka to ponadczasowe rozwiązanie, które sprzyjają przyjaznej atmosferze pracy.

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po showroomie, który można odbyć tutaj: http://www.in4d.pl/models/0083820041501-2/